Marketing manager in BECK AND PARTNERS Ltd Budapest, Hungary

Website BECK AND PARTNERS Ltd

WoJobz Provides best career solutions and following listing is to apply for BECK AND PARTNERS Ltd in Budapest, Hungary 2022 exclusively on wojobz.com

Főbb Feladatok

  • Integrált és csatorna kampányok, illetve kreatívok határidőre történő kidolgozása, végrehajtása (a további 2 főből álló marketing csapat aktív menedzselése)
  • Támogató ügynökségek menedzsmentje, koordinálása és aktív kapcsolattartás
  • Marketing stratégia és projektek kidolgozása, koordinálása és ellenőrzése, projekt határidők betartásának felügyelete
  • Minőségi tartalmak készítése, online és tradicionális média felületekre is (TV, rádió, sajtó, online és YouTube tartalmak)

Amit Partnerünk Vár Tőled

  • Felsőfokú végzettség (ideálisan marketing területhez kapcsolódóan)
  • Jártasság PPC, és online marketing világában – tartalom marketingben, közösségi média felügyeletben, integrált kampányokban, kiadvány készítésben és webfejlesztési projektekben
  • Minimum 7 év KKV és multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat – preferáltan gyógyszeripari és/vagy OTC, orvosi eszközök területén
  • Gyógyászati segédeszközök, termékek, étrend-és táplálékkiegészítők, vagy FMCG területén szerzett releváns tapasztalat
  • Marketingtervek és kapcsolódó költségvetések készítésében, tervezésében szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt (szakmai anyagok fordításához kiemelten fontos)
  • Hatékony, gyors, ugyanakkor precíz munkavégzés (a részletekre való odafigyelés képességével)
  • “Multitasking” képesség
  • Stratégiai gondolkodás és projekt határidők maximális betartásának képessége, stratégiai tudatosság
  • Gyakorlati vezetői gondolkodás
  • Önálló és proaktív munkavégzés
  • Minőségi tartalmak gyártása, kreativitás és kiváló szövegalkotási készség

Amit Partnerünk Kínál

  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Prémium
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Szakmai fejlődés, aktív kapcsolatrendszer építésének lehetősége
  • Flexibilis hibrid munkavégzés (a betanulási időszakot követően)
  • Azonnali munkakezdés
  • Heti 40 óra, rugalmas munkaidő
  • Munkavégzés kis létszámú csapatban, modern, open-office irodai munkakörnyezetben
  • Kiváló szakemberekből álló, támogató, fiatalos és jó hangulatú csapat
  • Teljeskörű, komplex betanulási folyamat, szakmai támogatás

Munkavégzés helye: 1036 Budapest, Lajos u. 74-76.

Munkaidő: Törzsidő 9-17:00 között, rugalmas munkaidő

Company: BECK AND PARTNERS Ltd

Vacancy Type: Full Time

Job Location: Budapest, Hungary

Application Deadline: N/A

wojobz.com