Technical Data Process Owner in Haleon Nitra Region, Slovakia

Website Haleon

WoJobz Provides best career solutions and following listing is to apply for Haleon in Nitra Region, Slovakia 2022 exclusively on wojobz.com

Nama Site: Slovakia – Levice

Tanggal Posting: Aug 15 2022

Ahoj. Sme Haleon. Nová popredná svetová spoločnosť v oblasti zdravia spotrebiteľov. Formovaná všetkými, ktorí sa k nám pridávajú. Spoločne zlepšujeme každodenné zdravie miliárd ľudí. Rozvíjame a inovujeme naše globálne portfólio značiek, ktoré sú lídrami v danej kategórii – vrátane Sensodyne, Panadol, Advil, Voltaren, Theraflu, Otrivin a Centrum – prostredníctvom jedinečnej kombinácie hlbokého ľudského porozumenia a spoľahlivej vedy. A čo viac, dosahujeme to v spoločnosti, ktorú máme pod kontrolou. V prostredí, ktoré spoluvytvárame. A v kultúre, ktorá je jedinečne naša. Chcete sa k nám pridať. To nie je otázka.

SAP špecialista (Technical Data Owner)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadiť technické dáta hotových výrobkov a obalových materiálov v SAPe počas ich celého životného cyklu
  • Zabezpečovať správnosť, presnosť a aktuálnosť dokumentácie a technických dát pre hotové výrobky a obalové materiály v SAPe
  • Efektívne spolupracovať s oddeleniami interne a externe za účelom bezproblémového chodu výroby, preverovania správnosti a aktuálnosti dát hotových výrobkov a obalových materiálov
  • Spravovať notifikácie v systéme SAP
  • Generovať pravidelné reporty zo SAPu podľa požiadaviek a poskytovať podporu oddeleniam pri problémoch s notifikáciami
  • Komunikovať a riadiť zmeny a úpravy nastavenia SAPu s externým dodávateľom
  • Zabezpečovať aktuálnosť a efektívnosť dokumentácie a procesov spojených so správou dát hotových výrobkov v systémoch spoločnosti
  • Proaktívne hľadať možnosti zlepšenia súčasných procesov práce s dátami hotových výrobkov a obalov
  • Podieľať sa na projektoch zavádzania nových produktov (NPI) a zmien na existujúcich projektov (PPV, VE)
  • Vykonávať úlohy podľa pokynov nadriadeného v rámci dohodnutého druhu práce

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • Motivujúci ročný bonus
  • 2 x ročne doplnkové mzdové plnenie – 13. a 14. plat (pri splnení stanovených cieľov)
  • Príplatky za zmeny, nadčasy, sviatky, víkendy
  • 2 x ročne Príspevok na relax vo výške prislúchajúcej danej pozícii
  • Príspevok na dopravu
  • Príspevok na presťahovanie sa do okresu Levice (1500€), pri zmene trvalého alebo prechodného pobytu
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie alebo životné poistenie
  • Mimoriadne voľno pri dôležitých životných udalostiach
  • 3 dni plateného voľna – vlastná svadba zamestnanca
  • 4 dni pri narodení dieťaťa zamestnancovi – môže sa čerpať vcelku/po častiach, a to pred/po pôrode (max. do 1 mesiaca po narodení dieťaťa)
  • 3 dni + 1 deň na účasť na pohrebe pri úmrtí rodiča, manžela/manželky, druha/družky a dieťaťa zamestnanca
  • Pri nástupe prváčika do školy: 1 deň plateného voľna
  • Po 2 rokoch zotrvania vo firme príspevok na rekreáciu
  • Stravovanie v priestoroch závodu (zamestnanec si dopláca 0.66€)
  • Pitný režim zdarma (voda, čaj a rôzne druhy kávy)
  • Vernostný príspevok: 50 EUR mesačne za 0 absencii v danom mesiaci na základe interných pravidiel
  • 5-10 rokov vo firme: dodatočný 1 deň dovolenky; viac ako 10 rokov vo firme: dodatočné 2 dni dovolenky
  • Zamestnanecká pôžička do výšky 2 hrubých platov, splatná do 12 mesiacov
  • Rastúca odmena za odpracované roky: po prvých 5 rokoch – 250 EUR, po 10 rokoch – 500 EUR….
  • Odmena pri odchode do dôchodku: za menej ako 5 odpracovaných rokov: 2 platy, 5-10 odpracovaných rokov: 4 platy, 10 rokov: 6 platov
  • Odmeny pre darcov krvi
  • Program preventívnej zdravotnej starostlivosti – očkovanie detí aj dospelých, preventívne prehliadky zamerané napr. na srdcovocievne ochorenia, diabetes, odvykanie od fajčenia, kontrolné vyšetrenia na rakovinu a štandardné preventívne vyšetrenia
  • 4 x do roka balíček zubných pást z nášho portfólia ZDARMA

Požiadavky na pozíciu:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

stredoškolské s maturitou

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1), vyššia úroveň jazykových znalostí výhodou

Ostatné znalosti:

Microsoft Office – Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná aj pre absolventa – 1-2 ročná skúsenosť vo výrobe a práce so SAPom je výhodou.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • schopnosť pracovať samostatne,
  • e fektívne plánovanie času a schopnosť prioritizovať,
  • precíznosť a zameranie na detail,
  • analytické myslenie,
  • komunikačné schopnosti

Diverzita, rovnosť a integrácia

V spoločnosti Haleon si ctíme našu rôznorodú pracovnú silu vytváraním inkluzívneho prostredia, ktoré oslavuje naše jedinečné perspektívy, podnecuje zvedavosť, aby sme si navzájom porozumeli, a podporuje spravodlivé a rovnocenné riešenia pre každého.

Snažíme sa vytvoriť klímu, v ktorej oslavujeme našu rozmanitosť vo všetkých podobách tým, že sa k sebe správame s rešpektom, naslúchame rôznym názorom, podporujeme naše komunity a vytvárame pracovisko, kam vaše autentické ja patrí a kde môžete prosperovať.

Veríme v agilnú pracovnú kultúru pre všetky naše pozície. Ak je pre vás flexibilita dôležitá, odporúčame vám, aby ste s naším náborovým tímom zistili, aké sú vaše možnosti.

If you require an accommodation or other assistance to apply for a job at GSK, please contact the GSK Service Centre at 1-877-694-7547 (US Toll Free) or +1 801 567 5155 (outside US).

GSK is an Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive equal consideration for employment without regard to race, color, national origin, religion, sex, pregnancy, marital status, sexual orientation, gender identity/expression, age, disability, genetic information, military service, covered/protected veteran status or any other federal, state or local protected class.

Important notice to Employment businesses/ Agencies

GSK does not accept referrals from employment businesses and/or employment agencies in respect of the vacancies posted on this site. All employment businesses/agencies are required to contact GSK’s commercial and general procurement/human resources department to obtain prior written authorization before referring any candidates to GSK. The obtaining of prior written authorization is a condition precedent to any agreement (verbal or written) between the employment business/ agency and GSK. In the absence of such written authorization being obtained any actions undertaken by the employment business/agency shall be deemed to have been performed without the consent or contractual agreement of GSK. GSK shall therefore not be liable for any fees arising from such actions or any fees arising from any referrals by employment businesses/agencies in respect of the vacancies posted on this site.

Please note that if you are a US Licensed Healthcare Professional or Healthcare Professional as defined by the laws of the state issuing your license, GSK may be required to capture and report expenses GSK incurs, on your behalf, in the event you are afforded an interview for employment. This capture of applicable transfers of value is necessary to ensure GSK’s compliance to all federal and state US Transparency requirements.

Company: Haleon

Vacancy Type: Full Time

Job Location:  Nitra Region, Slovakia

Application Deadline: N/A

wojobz.com